Ondrejská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Adam 07. decembra 2019

Obrovský hlboký výtlk na Ondrejskej ulici, po ktorej chodí kopec áut. Na ďalších úsekoch tejto cesty sú aj ďalšie menšie výtlky resp. poškodený povrch z tých kamenných kociek. Žiadam v mene všetkých, ktorý sa tam obávajú, že im pri prejazde vypadne zubná protéza o urýchlenú opravu - ideálne o výmenu celého povrchu od Hruškovej po Žitnú.

09. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
16. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
27. december 2019

Ján

Cesta je velmi poškodená.Povedal by som že je až v havarijnom stave.....Pred svetelnou križovatkou je to hrôza..... Cesta má na mnohých miestach velké prepadnuté časti vozovky, ktoré sú už skoro na hranici poškodenia podvozku.....
30. december 2019

Adam

Nezaujíma ma až tak veľmi, ako si tento problém pohadzujete, ale kedy to bude konečne opravené. Za mňa zatiaľ neuspokojivé odpovede od oboch.
13. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na zimné mesiace zabezpečíme havarijnú opravu a predláždenie na miestach kde dlažba chýba bude realizované po 15.3.2020. Ospravedlňujeme sa za trošku neskoršiu odpoveď a veríme že čoskoro budete s cestou aspoň dočasne spokojní a po celkovej rekonštrukcii už nastálo.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácii
Hlavné mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania