Alstrova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Upchatý kanalizačný vpust na Alstrovej ulici. Potrebné ho dať vyčistiť.

01. január 2020

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zabezpečíme vyčistenie tejto kanalizácie v priebehu najbližších dvoch týždňov.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
02. január 2020

Odpoveď samosprávy

Vpust sme dnes vyčistili.

Matúš Čupka, vedúci oddelenia životného prostredia a dopravy
02. január 2020

Martin U

Vďaka za super rýchlu akciu, vidieť že bolo čo čistiť. Podnet teda vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.