Sliačska-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
xyz 02. januára 2020

Obecný chodník (spravuje MČ BANM)
Sliačska 10522/A, 831 02 Bratislava - Nové Mesto
je dlhodobo „znečistený/barierový“.

Prečo ?!

27. január 2020

xyz

Neriešený ?!
Bez odpovede ?!
„Chodník nemá správcu ?!“
27. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pneumatiky boli z chodníka odstránené.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky
14. august 2020

xyz

Vážené/á
Oddelenie vzťahov s verejnosťou Magistrát hlavného mesta SR Bratislava,
Okrsková stanica Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy – Nové Mesto,

napriek prísľubu a „čiastočnej, akoby snahy (30. marec 2020)“ vec/podnet od občana riešiť, k náprave bohužiaľ neprišlo, i napriek tomu,že predmetnou vyššie opísanou lokalitou hliadka MsP Bratislava - Nové Mesto, denne prechádza vrámci plnenia iných služob.povinností.
Okrsková stanica Mestskej polície hlavného mesta SR Bratislavy – Nové Mesto, bola zároveň na problém telefon.niekoľko krát po 30.marci 2020 upozornená.

Napriek tomu obecný chodník (spravuje Magistrát hlavného mesta SR Bratislava) Sliačska 10522/A, 831 02 Bratislava - Nové Mesto
je bez zmeny neustále/dlhodobo „znečistený/barierový“ (viď.foto 14.08.2020)

Prečo ?!
16. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
17. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že tento podnet nebol vyriešený a ospravedlňujeme sa, ak sme uviedli nesprávnu informáciu. Podnet opätovne preveríme. O stanovisku zodpovedného oddelenia Vás budeme informovať.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 25.08.2020 referát kontroly na mieste prikázal subjektu odstrániť pneumatiky a poučil ho, aby bol chodník priechodný. Subjekt spolupracoval a ihneď pneumatiky odstránil. Ďakujeme za podnet, v prípade ak by sa situácia opakovala neváhajte nás kontaktovať. V prípade parkujúcich vozidiel na predmetnom mieste je nutné volať MsP - na danom chodníku nie je možné parkovať, nakoľko neostane jeho voľná šírka aspoň 1,50m, pričom aj o tomto bol subjekt poučený.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania