M. Marečka-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Uzavretý

uz vyse mesiac stoja dva vraky na parkovisku kraj potravin prepiccnute pneumatiky porozbijane skla ziadny interier jedno vozidlo bez ečv

05. január 2020

Marian Ďurček

M. Marečka-Automobily-iné

na parkovisku kraj potravin v dnv uz vyse mesiac su odstavene dva vraky jeden vrak bez ečv
26. január 2020

Alexander

Nemyslíte Vážne neriešenie tohto podnetu, každý podnet sa dá niekam preposlať, niečo robiť, tie autá sú momentálne celé posprejované v otrasnom štádiu, sme tu ako v ghette....
27. január 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

keďže do 2 týždňov samospráva nereagovala, preposlala som im to znova.

Pošlem to ešte aj Kraju, keďže to parkovisko patrí k tomuto obchodnému centru.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
29. január 2020

Jarek Nohavica

Si to vozidla spolocnosti jednota coop ktore stoja na och vlastnom pozemku
30. január 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

bol poslaný aj mail na Kraj, uvidíme, či príde nejaká reakcia od nich.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
30. júl 2020

Juraj Marušiak

Na parkovisku pri supermarkete Kraj postupne pribúdajú vraky áut. Už aj bez EČV. Donedávna to boli dve autá, už sú aj tri. Postupne ich demolujú.
30. júl 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
08. október 2020

Meno Priezvisko

Odstavené zdemolované posprejované vraky, ktoré dlhodobo špatia okolie a stoja na parkovisku obchodu KRAJ čo keď im nevadí je smutná vizitka ich prístupu ako má vyzerať kraj... 🤮
09. október 2020

Meno Priezvisko

Podnet som tiež posielal na KRAJ aj samosprávu, ale zatiaľ všetci prdia na to 🤮👎👎👎
18. október 2020

Meno Priezvisko

Všimol som si, že 2 Škody Fabie sú už odstránené, ostal tam ešte vrak tej dodávky snáď nie na dlho.
19. október 2020

Meno Priezvisko

Podnet označený ako uzavretý, ale ako vidno, len z polovice ho vyriešili 😐
21. október 2020

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

podnet hovoril o dvoch vrakoch, tie sú odstránené. Medzičasom pribudol tretí. Pravdepodobne ich postupne odstraňuje Kraj, ktorý na Odkaz pre starostu nereaguje.
Podnet som uzavrela kvôli tomu, že pôvodný podnet je vyriešený, resp. sa vyriešil sám, keďže nikto nedal informáciu o tom, kto tie vraky odstránil.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
admin pre DNV
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania