Mlynské Nivy-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Andrej 13. januára 2020

Chodnik po rozkopavke (jun 2019 - pripojka pre Nuppu III) nie je vrateny do povodneho stavu. Chyba vrchna asfaltova vrstva.

13. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. marec 2020

Ružinov - Prievoz

Zaasfaltovane nabudúce spravím keď tak aj foto.
22. marec 2020

Andrej

prekvapivo, vytlky a diery na celej ulici zaasfaltovane. sice tak vselijako, ale co uz. vid foto.
podnet mozno zatvorit.
23. marec 2020

Michal

jedine že to plní účel, inak to vypadá hrozne. trošku by som sa asi hanbil za takýto vzhľad chodníkov, ale tak keď si občania aj na takúto prácu zvyknú, bude dobre. ach jaaaj. na hambu. snáď sa dožijeme aj celej rekonštrukcie chodníka po mlynských Nivách.
10. apríl 2020

Michal

išlo by to aspoň upratať, táto kopa zeminy tam je už dlhšie. keď to už vypadá hrozne snáď raz prerobia celý chodník
11. apríl 2020

Andrej

je vypisana sutaz na projekt cyklocesty Mlynske nivy - Bajkalska az Hranicna. Tak snad prerobia chodniky po celej dlzke aspon na jednej strane a neskoci to len obrazkami na ceste :)
uz len vydrzat a dockat.
05. máj 2020

Michal

pls je možné požiadať i vyčistenie chodníkov? nestalo sa to niekoľko mesiacov.. cestu tu čistí YIT zrejme na svoje náklady, ale bohužiaľ na chodníkoch ostalo stále lístie z jesene alebo zemina z prác ktoré sa tu konali. čo s tým viem-e urobiť?
05. máj 2020

Michal

mám na mysli celú ulicu Mlynské Nivy, je v podobnom stave všade.
20. máj 2020

Odkaz pre starostu

Michal, prosím vytvorte nový podnet ohľadom požiadavky vyčistenia chodníkov.

Ďakujem

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania