Buzalkova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Uzavretý
meno
Ivan 13. januára 2020

Dobry den, ziadam o riesenie dlhodobo odstaveneho vozidla pred bytovkou na Sachorovej ul (36-38). Vozidlo neumerne dlho blokuje parkovacie miesto, kt. nemoze byt riadne vyzivane majitelmi bytovky resp. ich navstevami. Vozidlo je dlhodobo odstavene od Septembra 2019, je nepojazdne, odstavene bez pohybu +5 mesiacov. Dakujem.

14. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme Vám za Váš podnet, ktorý sme zároveň postúpili na príslušný odborný referát MÚ Bratislava - Vajnory. Po jeho prešetrení Vás budeme čo najskôr informovať.

Vopred ďakujeme za Vašu trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom a úctou

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24
22. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Dňa 16.01.2020 bol pracovníkom mestskej časti Bratislava-Vajnory preverený Váš podnet pod č. 84659: „Buzalkova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, s platnou TK a EK“.

Vozidlo zn. CITROEN C3, tmavošedej farby odstavené na parkovnom mieste na ul. Šachorová 36-38, Bratislava-Vajnory so štátnymi poznávacími značkami a splatnou TK a STK, nevykazuje znaky starého vozidla.

Držiteľ uvedeného vozidla neporušuje zákon o odpadoch v zmysle zákona č. 79/2015 Z.z. o odpadoch a nebolo zistené, ani porušenie iných predpisov na základe ktorých, by mohla mestská časť Bratislava-Vajnory zabezpečiť odstránenie predmetného vozidla.
Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom

MÚ Bratislava – Vajnory
Úsek komunikácie s občanmi
Servis pre občanov / tel.: 0850 24 25 24

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.