Štyndlova-stavby a budovy-neohlásené stavebné úpravy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 12. februára 2020

Nenašli sme označenie stavby, vchádzajú na pozemok od zástavky MHD. Javí sa mi to ako čierna stavba na parcele 1436, využívajú cudzí pozemok na prístup

14. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.