Záhradnícka-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Nie je jasne ci sa jedna o chodnik, alebo o cestu, na Zahradnickej medzi Svatoplukovou a Mileticovou. Preco sa tam vyskytuju a pre koho platia znacky ako jednosmerna cesta? Je to cesta? Zahradnicka nema chodnik v tejto casti? Potom by tu malo mesto o vybudovani chodnika uvazovat. Alebo sa jedna o chodnik a treba volat dookola policiu? Prosim o upresnenie od mesta, ak sa jedna o chodnik, bolo by dobre odstranit nezmyselne dopravne znacky a oznacit to ako chodnik, a policiu uz budu ludia volat...

21. február 2020

Andrej

parkuje sa aj pred strednou skolou na chodniku, nie hned pri ceste a tam nie je vobec vyznacene parkovanie...
21. február 2020

Peter Ondavsky

ak su to na Zahradnickej chodniky, tak mozu odtahovat/pokutovat 50 aut kazdy den... preto sa pytam... aj na druhej strane sa neparkuje rovnobezne s okrajom cesty...
25. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený podnet: na Záhradníckej ulici je chodník, na celej jeho šírke je však namaľovaná cesta. Je tam teda chodník alebo cesta?
Prosím o jednoznačné určenie, čo je chodník a čo je cesta.
Prosím o preposlanie.
17. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený podnet: na Záhradníckej ulici je chodník, na celej jeho šírke je však namaľovaná cesta. Je tam teda chodník alebo cesta?
Prosím o jednoznačné určenie, čo je chodník a čo je cesta.
Prosím o preposlanie.
17. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený podnet: na Záhradníckej ulici je chodník, na celej jeho šírke je však namaľovaná cesta. Je tam teda chodník alebo cesta?
Prosím o jednoznačné určenie, čo je chodník a čo je cesta.
Prosím o preposlanie.
20. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Peter,

podnet sme opätovne zaslali samospráve.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
13. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
17. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

čo sa týka prvej fotografie, tam sa jedná jasne o chodník pre peších.
Čo sa týka zvyšných dvoch priložených fotografií, pravdepodobne sa jedná o parkovisko a k nemu prislúchajúce prístupové cesty.
V blízkej dobe sa uvažuje s kompletnou rekonštrukciou "pravej strany" Záhradníckej ulice v smere na Ružinovskú. Rekonštrukcia sa bude samozrejme týkať aj ľavej strany, ktorá je v pokročilejšom štádiu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. máj 2021

Peter Ondavsky

pravdepodobne parkovisko a cesty? nie je to pozemok mesta? a aj keby nebol, tak mesto vie len pravdepodobne aka dopravna stavba to je?? to je neuveritelne...
17. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
súhlasím, je to neuveriteľne arogantná odpoveď magistrátu.
1. Prosím, magistrát, čo znamená „pravdepodobne parkovisko“? Magistrát nevie celkom presne, čo sa na jeho území nachádza?
2. Prístupové cesty na parkovisko nemôžu viesť po celej dĺžke chodníka. Chodník zo zákona nemôžu používať iní účastníci cestnej premávky, teda najmä autá. Nechápem, ako môže byť vyznačená prístupová cesta na „parkovisko“ po chodníku. Nejde pritom iba o križovanie chodníka autami, ale priamo o pohyb autami po celej dĺžke chodníka. Bezpečnosť chodcov vám nič nehovorí?
Ďakujem za presné odpovede magistrátu.
S pozdravom.

Admina prosím o preposlanie otázok samospráve.
18. máj 2021

Peter Ondavsky

Dopravne znacenie tam kto osadil? Kto ho schvalil??
24. júl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň, prosím, preposlal admin vyššie uvedené otázky samospráve? Samospráva nejako reagovala? Ďakujem.
13. máj 2022

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený a samosprávou ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania