Chýbajúci kôš na zast. Červený most P+R

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Tomáš 08. marca 2020

Cesta na Červený most, zastávka MHD (č. 43) „Červený most P+R“ - chýbajúci smetný kôš = trvalé smetisko/skládka vytvorené/á „Návštevníkmi lesoparku“.

11. marec 2020

Tomáš

Podnet/problém vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania