Bradáčova - nedodržiavanie dopravných predpisov


V riešení
meno
Andrej 12. marca 2020

jazda a parkovanie v zakaze jazdu...parkovacia politika v akcii...

23. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
o tomto probléme boli inštruované hliadky ExP. MsP BA V, pričom svoje kontroly musia zamerať práve na túto lokalitu, aby sa zamedzilo páchaniu protiprávneho stavu.
Ďakujeme za podnet.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.