Švabinského - rozbitá cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

za tie roky je tu už priekopa a keď po krajoch parkujú auta sa nedá ani prejsť
aspoň to zasypte dakujem
jedná sa o Kolmá cesta pri Fiate / Jeepu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania