Kolmá - rozbitá cesta (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
rolo 19. júna 2020

cesta rozbita trikrat hned posebe po celej dlzke cesty

22. jún 2020

Peter

Jedná sa o rozšírenie priľahlého areálu VPS, ak si dobre spomínam MČ takto plánuje využiť celý areál ZSE

https://www.petrzalka.sk/wp-content/uploads/2020/06/Návrh-zámeru-na-kúpu-objekt-ZSE.pdf
22. jún 2020

rolo

Aha ano. Tento medzikus cesty vlastni Zapadoslovenska distribucna. Nerozumiem trochu logike tohoto. Mohlo by mesto upovedomit ZSD ze maju nebezpecne rozbitu cestu?
Alebo nech si tam teda daju zavoru ked to vlastnia
22. jún 2020

Peter

Ospravedlňujem sa, môj predchádzajúci príspevok patril k inému podnetu, aj keď čiastočne dáva zmysel aj tu :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania