Mlynské Nivy-vertikálna značka-zle otočená

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený

vďaka za kozmetickú ale dôležitú opravu ✌️ je to pred zákrutou do križovatky a jedná sa o značku označujúcu prechod pre chodcov. Keďže tu autá letia a cez cestu prechádzajú obyvatelia ( v hojnom množstve mamičky s kočíkmi ) s komplexu NUPPU, bolo by fajn to opraviť.

02. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. apríl 2020

Michal

ďakujem-e za rýchlu opravu ✌️
05. apríl 2020

Michal

v tesnej blízkosti je ešte jedna ohnutá značka a trebalo by ju vyrovnať a taktiež dať do vertikálnej polohy. pri vjazde z jednej strany, ako je možné vidieť na obrázku, ju šofér nevidí vôbec. nahlasim to ako samostatný nový podnet. škoda, že si to pracovníci nevšimli keď boli opravovať 😔🖐️
05. apríl 2020

Michal

1.obr. absolútne nevidelna info z tohto pohľadu
05. apríl 2020

Michal

2.obr vertikálna poloha 🙏
05. apríl 2020

Michal

3. obr Vďaka Vandalizmu musíme riešiť tieto výzvy ✌️
09. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet vyriešili zamestnanci Komunálneho podniku, ktorý zatiaľ rieši iba podnety patriace Magistrátu. Je možné že ďalšia značka patrí mestskej časti. Takéto značky musí zo zákona opravovať MČ. Preto sme vďačný za to že to nahlásite ako samostatný podnet tak sa nám potom ľahšie registruje.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. júl 2020

Michal

Ľudia fakt asi nevedia čo od dobroty a takto to dopadne 😌🙏 značka je zas ohnutá
24. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, Michal,

podnet opätovne otvárame a posielame samospráve.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Komunálny podnik
Kedy? týždeň

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. august 2020

Michal

ďakujeme že na nás myslíte ✌️ a prídete to znova vyrovnať 🙏
07. november 2020

Michal

ak budete mať cestu, pls vyrovnať značku 🙏
10. august 2021

Michal

✌️ na základe Vašej správy informujem o aktuálnej situácii. ďakujeme
11. august 2021

Michal

asi sme sa nepochopili, je ohnutá 🙂 takže podnet nevyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania