Mlynská-cyklotrasa-neoznačená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení

Chýba značka na označenie cyklotrasy a vchádzajú na ňu autá, ničia pole parkovaním na ňom (čím ďalej sa toto divoké nelegálne parkovanie rozširuje), ohrozujú chodcov a cyklistov.

06. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
označené miesto patrí do DNV Bratislava.

S pozdravom
Peter Kubička, za MsÚ Stupava poverený riešením podnetov občanov v aplikácii Odkaz pre starostu pre Stupavu
06. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: DNV Bratislava
06. apríl 2020

Obyvatelka DNV

prosim o opravu, ide o Mlynsku ul. v Devinskej nie v Stupave
06. apríl 2020

Obyvatelka DNV

cim dalej viac aut ignorujuce zelen a cyklistov
07. apríl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Situáciu preveríme na mieste a v spolupráci s DENOVOU doplníme chýbajúce dopravné značenie.

Katarína Macáková
odd. VDŽP
MÚ MČ Bratislava-Devínska Nová Ves
07. apríl 2020

Obyvatelka DNV

Mlynská-cyklotrasa-neoznačená

Neoznacena cyklotrasa na ktoru vstupuju auta, ohrozuju cyklistov, nicia pole a vytvaraju nelegalne parkovisko ktore sa cim dalej tym viac zvacsuje. prosim osadit znacku zakazu vjazdu, znacku cyklotrasy, a osadit stlpik alebo inu zabranu.
12. jún 2020

Oskar

Chrapunsky rybari a miestny osadnici tu znacku do rana ukradnu, yak ako vsetky znacky predtym. Tam pomozu len kamery, hladky. Ofroadom jazdia po poliach, akoby boli ich majetkom. Sedliaci dedinsky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania