Rádiová-zastávka MHD -iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter T. 14. mája 2020

Prosím o zváženie v obratisku trolejbusov č 204 , 205 na ul. Rádiová, kde asfalt v lete prispieva k zvýšeniu teploty a opakovane nevhodného parkovania motorových vozidiel. Prosím o projekt - zatrávnený ostrovček s lavičkami a mini prístreškom pre autobusovú zastávku 65, 67, kde by si mohli čakajúci sadnúť na lavičky umiestnené na trávnatej ploche s pripadne dosadenim tují, alebo v strede stromom. viac https://www.facebook.com/groups/Trnavka/ https://www.facebook.com/groups/214083645865550/ Mnohý v Trnávke by uvítali tento zatrávnený ostrovček dokonca bez asfaltového chodníka a zníženie teploty z pôvodného asfaltu.

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. jún 2020

Peter T.

Vďaka za odpovedné riešenie. Prajem Vám krásne leto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.