Bajkalská-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Veronika 19. mája 2020

Semafor při odbočce na přístavní most není plně viditelný a když člověk co nezná na křižovatku přijíždí tak nejde vidět dokud není skoro pod ním.

17. máj 2020

Veronika

Semafor při odbočce na přístavní most není plně viditelný a když člověk co nezná na křižovatku přijíždí tak nejde vidět dokud není skoro pod ním.
19. máj 2020

Lubo

Bajkalská-semafor-zle nastavený

Semafor nie je cez strom dostatocne viditelny. Vodici, ktori miesto nepoznaju, nemozu vediet, ze svieti cervena.
19. máj 2020

Veronika

Super. Pohotovostne vyřešeno během 24 hod. Děkujeme 😊
22. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet je vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania