Ružinovská-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Janči Bakoš 19. mája 2020

Na Ružinovskej sa po každom daždi vytvorí obrovská mláka cez dva jazdné pruhy.

Autá prechádzajúce týmto úsekom tak rozstrekujú vodu z kaluže niekoľko metrov do diaľky, miestami až na chodník a chodcov.

Žiadam zodpovedných o vyčistenie kanalizácie resp. o opravu cesty.
Ak toto riešenie nieje v krátkej dobe možné, žiadam o zníženie povolenej rýchlosti v tomto úseku tak, aby k rozstrekovaniu vody nedochádzalo.

08. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

čistenie vpustov na tejto ulici (rovnako ako v celom okrese Bratislava II) je naplánované od 15.5. do 2.7. Každý vpust, ktorý je vyčistený je označený zelenou značkou. V prípade že by aj po tomto označení vpust neodtekal budeme radi, keď nám napíšete.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. august 2020

Janči Bakoš

Posielam aktualizáciu situácie po dnešnom daždi. Čistenie vpustov skôr nepomohlo.
19. júl 2021

Janči Bakoš

Posielam ďalšiu aktualizáciu. Cez víkend zapršalo a kúpalisko bolo nazad.
Podnet je teda stále ne(vy)riešený.
20. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Daniel
Administrátor portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania