Račianska-semafor-zle nastavený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Eva 28. mája 2020

Zle nastavené semafory pri električkovej zastávke Mladá garda. Po stlačení dopytového tlačidla trvá veľmi dlho, kým naskočí zelená. Medzitým už autá vždy zastanú na iných semaforoch, uvoľnia tak cestu a chodci prechádzajú, z pochopiteľných dôvodov, na červenú. Zelená naskočí vždy práve vtedy, keď autá prídu k semaforu. Ďakujem.

29. máj 2020

Peter Ambrož

Len pridám, že chodci idúci na druhú stranu cesty musia absolvovať čakanie až 2x, keďže semafory sú nezávislé pre každý smer, čo je veľmi obmedzujúce a nelogické.
07. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie dopravného inžinierstva

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.