Šancová-reklama-vizuálny smog

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Dobry den, Davam do pozornosti 3x nelegalny bilboard na Trnavskej mhd. Dakujem

16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

reklamné zariadenie je umiestnené na pozemku reg. "C" parc. č. 11436/1, k.ú. Nové Mesto. Pozemok je vo vlastníctve súkromnej osoby, nie vo vlastníctve hlavného mesta.

S pozdravom
Kto? Trnavské Mýto, a.s., Plynárenská 7/C, Bratislava, PSČ 821 09, SR

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Trnavské Mýto, a.s., Plynárenská 7/C, Bratislava, PSČ 821 09, SR
01. júl 2020

Tomáš

Napísal som do firmy Trnavské Mýto, a.s. k tej trojnožke, uvidíme čo odpíšu.

T.
02. júl 2020

Tomáš

Update:

Dostal som odpoveď od p. Kollára:

"Dobry den p. Tomas,

Dakujeme za Vas podnet ohladom trojnoziek na trnavskom myte. Chcel by som Vas informovat, ze tieto trojnozky nie su nase, ani nie su umiestnene na nasom pozemku s nasim suhlasom. Jedna trojnozka sa nachadza ale uz na mestskom pozemku – posielam nizsie, takze pri tejto nemame pravo zabezpecit odstranenie.

Firmy, ktore si ich tam neopravnene umiestnili boli kontaktovane s poziadavkou na urychlene odpratanie trojnoziek z nasho pozemku.

Dakujem este raz.

S pozdravom,

Milan Kollár
Property Manager"


On spomína túto trojnožku, ktorá je na strane kde je tržnica od zástavky ku podchodu, fotka je troška menšia, ale tá je na mestskom pozemku a viete ju odstrániť. Posuňte info ďalej, ďakujem.

T.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania