Gerulatská-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Spadnutý - na ceste - strom Topol cca 30rok, nedá sa obísť ani cez les a ani na biku... zasahuje do Dunaja Bariéra na ceste, nutnosť sa vrátiť z cesty späť, je to práca pre hasičov

16. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Vodohospodárska výstavba š. p.
16. jún 2020

orel

Chváliť, chváliť a chváliť za rýchlosť, ďakujem 🤩😊 prosím označiť ako vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.