Viedenská cesta - značka zakrytá konárom stromu

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Peter Oravec 17. júna 2020

Značka so zákazom vjazdu z Viedenskej smerom na Starý most je zakrytá konárom stromu. Kto to nepozná, vyjde až k Starému mostu. Prosím o riešenie.

17. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zamestnanci Komunálneho podniku kríky ostrihali.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania