Vajnory; Rybničná 61-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Dobrý deň...
Pri našej bytovke je často nefunkčné pouličné osvetlenie.

Rybničná 61/A

Ak si nemáte ako sám posvietiť,tak môžete čakať do rána ,kým vyjde slnko.Nepohnete sa z miesta. Bratislava v roku 2020...
Stáva sa to často a dlho nesvietia tie lampy. Aj teraz očakávam,že to bude viac ako týždeň. Je to v hlavnom meste

23. jún 2020

Vlastimil Marcin

Dnes už to osvetlenie opravili. Som zvedavý do kedy bude svietiť... 🙈
23. jún 2020

Vlastimil Marcin

Fotka je z toho istého miesta,ako včera...
26. jún 2020

Vlastimil Marcin

Dobrý deň. Už druhú noc znova nefunguje verejné osvetlenie na ulici Na Pántoch minimálne 4 lampy... Ďakujem za odpoveď
28. jún 2020

Vlastimil Marcin

Neviem prečo je tento podnet pod už raz vyriešeným podnetom,keď o dva dni tie svetlá zase nefungujú. Svieti ich len zopár 🙈🙈🙈
29. jún 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Marcin,
podnet otváram a preposielam nanovo Siemensu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
21. júl 2020

Vlastimil Marcin

Dobrý deň. Nejaký čas svetlá svietili a teraz svietia cez deň a nie v noci. Robí si z nás, obyvateľov Rybničnej niekto srandu???
21. júl 2020

Vlastimil Marcin

Nesvietia úplne na celej ulici od križovatky okolo bytoviek a BEZ-ky a Na Pántoch
22. júl 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Marcin,
podnet preposielam magistrátu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
27. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie stavebných činností

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. júl 2020

Vlastimil Marcin

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď a verím,že sa tento problém vyrieši. Jednoducho tie svetlá jeden deň svietia v noci ,ďalší cez deň a v noci tma.. A stále sa to často opakuje. X krát do mesiaca. Človek musí cstale volať do Siemensu,aby to opravili. Niečo tam nieje v poriadku,keď to stále vypadáva. Alebo to niekto robí úmyselne? Ešte som sa nestretol,s tým,aby xkrát do mesiaca svetlá nesvietili v noci.. S pozdravom Marcin Vlastimil

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania