Na pántoch-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Dobrý deň. 23.6.2020 sa môj podnet vyriešil a lampy na ulici Na Pántoch svietili... 25.6.2020 znova nesvietia minimálne 4 lampy znova ... Je to úmysel? šetrí sa? Ďakujem za odpoveď.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania