Zámocké schody-informačná tabuľa-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Národná Rada SR

Vyriešený
meno
Peter Oravec 23. júna 2020

Poškodená, prakticky nečitateľná informačná tabuľa pri Žigmundovej bráne. Prosím o opravu a údržbu.

10. júl 2020

Monika

Aj takéto zanedbané malé detaily na turisticky exponovaných miestach je to, čo nás odlišujú od iných svetových a európskych metropol. Vždy budeme iba taká popoluška na krátkej zastávke.
15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tabuľa sa nachádza na jednej z terás hradu ktorú ma v správe NR SR.
Podnet im preto preposielame.

S pozdravom
Kto? Národná rada Slovenskej republiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Národná rada Slovenskej republiky
16. júl 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme preposlali subjektu, ktorý označila samospráva ako zodpovedný.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
09. september 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Podnet je vyriešený.
Ďakujem.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania