Rezedová-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení

Konate stromu oskieraju zaparkovane auta

29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preveríme situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

rez konárov nad parkovacími miestami je zadaný dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania