Cesta na Kamzík-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený

Prosim o opravu cesty, je velmi rozbita, s vytlkmi

06. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet posielame najprv na Mestské lesy Bratislava. Parkovisko poblíž idú rekonštruovať, preto im dávame možnosť sa vyjadriť, či bude úsek súčasťou rekonštrukcie.

S pozdravom
Kto? Mestské lesy Bratislava

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. júl 2020

Tamara Janecova

Dakujem za rychlu reakciu
24. júl 2020

Tamara Janecova

Preco bol podnet oznaceny ako nerieseny? Samosprava odpovedala, ze to bude riesit
12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.

Je to technická plocha vedľa cesty, ktorá vznikla v 80.tych rokoch pri výstavbe novej televíznej veže. Skladoval sa na nej materiál apod. Neskôr ju začali návštevníci využívať ako parkovisko a v podstate v rovnakom stave je dodnes.

Nerovnosť na ktorú upozorňujete, na mieste kde cesta prechádza do šotoliny/makadámu plánujeme zarovnať a zároveň plánujeme robiť ďalšie úpravy na tomto mieste.
Kto? Mestské lesy
Kedy? 3.štvrťrok 2020

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
06. november 2020

Martin Uváček

Nateraz tieto nerovnosti na parkovisku vyrovnali. Nie je to však konečná úprava.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania