Šintavská - poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený
meno
Peter 06. júla 2020

Prajem dobrý deň,
už viac rokov je poškodený poklop kanálu dažďovej kanalizácie , prístupová cesta má čím ďalej väčšie výtlky, pri prejazdoch vozidiel cez kanálový poklop vzniká neúmerný hluk, ktorý nám obyvateľom priľahlých domov najmä v podvečerných a nočných hodinách letného obdobia znepríjemňuje život a ruší
nočný kľud!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania