Pankúchova - prepadnutý chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení

prepadnuty chodnik. tvoria sa jazera po dazdi. neda sa tade prejst.

30. júl 2020

Palo Palfy

je to viac prepadnutych miest na tom istom chodniku. na dalsich fotkach je to lepsie vidiet.
31. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet. Situáciou sa už zaoberajú v referáte technických činností. O posunoch Vás budeme informovať.
Kto? referát technických činností

S pozdravom,

MÚ Petržalka - referát komunikácie s verejnosťou

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania