Štefánikova-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin 03. augusta 2020

Na Štefánikovej ulici je poškodený stĺpik.

03. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
03. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. august 2020

Jerome

Magistrat, konajte, Stefanikova a Prez.palac to vyžaduju ! Okamžité riešenie.
16. august 2020

Jerome

zdá sa, že ľady sa pohli :)
19. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

radi by sme Vás informovali, že stĺpik bol opätovne osadený dňa 17.8.2020. O nápravu sa postarali naši kolegovia z komunálneho podniku.

Ďakujeme Vám za nahlásenie podnetu.
S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania