Jiráskova - zozbitá krajnica v blízkosti zástavky

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
shaggy 18. augusta 2020

Rozbitá krajnica v blízkosti zástavky Švabinského (smer Holíčska). Cesta prešla pred pár týžňdami kompletnou opravou.

18. august 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Magistrát hlavného mesta
19. august 2020

shaggy

Rovnako rozbitá krajnica je aj na opačnej strane cesty. Asi by to chcelo preveriť celú dĺžku rekonštruovanej cesty.
21. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Opravu poškodenej prídlažby budeme riešiť s dodávateľom prác v zmysle záručnej lehoty.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. október 2020

shaggy

Chcem sa poďakovať za promptné (ne)riešenie problému. Od nahlásenia ubehol mesiac a pol a cesta sa rozpadáva naďalej, v obidvoch smeroch. Len dúfam, že sa to stihne ešte predtým, než uplynie záručná lehota.
11. október 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
06. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tak ako sme už informovali, uvedené závady budeme riešiť v zmysle záručnej lehoty, ktorá plynie po dobu 60 mesiacov.
V súčasnosti je našou snahou zabezpečiť najmä ukončenie zahájených prác v zmysle poveternostných podmienok (mnohé z mich sa kvôli pandémii oneskorili). Uvedené zistené závady v zmysle reklamácii, ktoré si nevyžadujú okamžité odstranenie, budeme preto riešiť následne. Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. november 2020

shaggy

Milá samospráva, chcel by som byť váš dodávateľ :)
Toľko benevolencie. Mimochodom, neviem že by “súčasná situácia” znemožňovala chodiť ich pracovníkom do prace. Ale tak, uvidíme o 56 mesiacov.
06. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pokiaľ vyhráte verejné obstarávanie na rekonštrukčné práce môžete sa ním stať ;)
Nejedná sa o súčasnú situáciu. Pandémia posunula niektoré termíny z marca a apríla (napríklad uzavretými hranicami) na neskôr. Preto je našou prioritou, dokončiť všetky opravy čo najskôr. Hneď ako sa tak stane budeme sa venovať reklamácii tohto úseku. Sme radi za kontrolu a podporu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. apríl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

reklamácia bola vybavená. Bola zrealizovaná výmena poškodenej dlažby.
Ďakujeme za nahlásenie podnetu.

S pozdravom
Kedy? apríl 2021

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania