Dúbravka, Mestský mobiliár, Iné

Uzavretý
 
meno užívateľa

Bílikova-kôš-nevhodne umiestnený

Dúbravka - Bílikova
09. marca 2022 Komentáre2 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Saratovská-kôš-poškodený

Dúbravka - Saratovská
01. marca 2022 Komentáre4 Hodnotenie2
Máj 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Pri kríži-detské ihrisko-poškodené

Dúbravka - Pri kríži
16. mája 2021 Komentáre5 Hodnotenie2
Február 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Tranovského-lavička-poškodená

Dúbravka - Tranovského
18. februára 2021 Komentáre2 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

K Horánskej studni-informačná tabuľa-poškodená

Dúbravka - K Horánskej studni
18. februára 2021 Komentáre2 Hodnotenie2
Neriešený
 
meno užívateľa

Saratovská-informačná tabuľa-poškodená

Dúbravka - Saratovská
18. februára 2021 Komentáre3 Hodnotenie2
September 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Saratovská-Mestský mobiliár-iné

Dúbravka - Saratovská
28. septembra 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
August 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Smetiaky blokujúce chodník

Dúbravka - Galbavého
11. augusta 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Apríl 2016
Neriešený
 
meno užívateľa

Zdevastovaný a nefunkčný internetový terminál pri zastávke sch.t

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
05. mája 2016 Komentáre1 Hodnotenie0