Dúbravka, Dopravné značenie

V riešení
 
meno užívateľa

Harmincova-semafor-nefunkčný

Dúbravka - Harmincova
23. februára 2024 Komentáre4 Hodnotenie3
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Drobného-zvislá značka-nelegálne osadená

Dúbravka - Drobného
19. februára 2024 Komentáre4 Hodnotenie2
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Drobného-spomaľovač-poškodený

Dúbravka - Drobného
05. februára 2024 Komentáre3 Hodnotenie5
Zaslané samospráve
 
meno užívateľa

Bagarova-stĺpik-chýbajúci

Dúbravka - Bagarova
01. februára 2024 Komentáre2 Hodnotenie7
Január 2024
V riešení
 
meno užívateľa

Chrobákova-vodorovná značka-chýbajúca

Dúbravka - Chrobákova
23. januára 2024 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Sekurisova-vodorovná značka-chýbajúca

Dúbravka - Sekurisova
22. januára 2024 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Chrobákova-zvislá značka-chýbajúca

Dúbravka - Chrobákova
17. januára 2024 Komentáre14 Hodnotenie4
Uzavretý
 
meno užívateľa

Štepná ul. - nebezpečne úzky pruh pre vozidlá MHD

Dúbravka - Štepná
16. januára 2024 Komentáre15 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

M. Schneidera Trnavského-semafor-nefunkčný

Dúbravka - M. Schneidera Trnavského
15. januára 2024 Komentáre1 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Hanulova-Dopravné značenie-iné

Dúbravka - Hanulova
12. januára 2024 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Nejedlého-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Dúbravka - Nejedlého
12. januára 2024 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nejedlého-zvislá značka-zle otočená

Dúbravka - Nejedlého
12. januára 2024 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Polianky-semafor-chýbajúci

Dúbravka - Polianky
12. januára 2024 Komentáre1 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Tranovského-vodorovná značka-neaktuálna

Dúbravka - Tranovského
09. januára 2024 Komentáre1 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Bílikova-semafor-zle nastavený

Dúbravka - Bílikova
08. januára 2024 Komentáre3 Hodnotenie0