Nové Mesto, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Zlomené zábradlie

Nové Mesto - Vajnorská
06. januára 2012 Komentáre14 Hodnotenie0
December 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Merač rýchlosti

Nové Mesto - Jaskový rad
25. decembra 2011 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Skládka stavebného a iného odpadu

Nové Mesto - Tomášikova
17. decembra 2011 Komentáre12 Hodnotenie0
November 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vraky v blízkosti MÚ Nové Mesto

Nové Mesto - Viktora Tegelhoffa
14. novembra 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neporiadok okolo štadióna na Pasienkoch

Nové Mesto - Pasienky
28. októbra 2011 Komentáre7 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Permanentný neporiadok na Tomášikovej

Nové Mesto - Tomášikova
28. októbra 2011 Komentáre4 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné uzatváranie vstupu na detské ihrisko

Nové Mesto - Uhrova
18. októbra 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci prechod pre chodcov

Nové Mesto - Stromová
18. októbra 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepokosená burina

Nové Mesto - Višňová
10. októbra 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
September 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyschnuté stromy a starostlivosť o zeleň

Nové Mesto - Ľudové námestie
04. septembra 2011 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nepostačujúce dopravné značenie

Nové Mesto - J. Cígera-Hronského
04. septembra 2011 Komentáre3 Hodnotenie0
August 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Konáre prečnievajúce ponad chodník

Nové Mesto - Priečna
22. augusta 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neprehľadný výjazd z Kraskovej na Račiansku

Nové Mesto - Kraskova
15. augusta 2011 Komentáre13 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Strom ohrozuje okoloidúcich

Nové Mesto - Klenová
03. augusta 2011 Komentáre9 Hodnotenie0
Júl 2011
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zanedbaný chodník

Nové Mesto - Likavská
01. augusta 2011 Komentáre0 Hodnotenie0