Nové Mesto, Iné, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Skalická cesta-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Nové Mesto - Skalická cesta
21. júna 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Január 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Horská - výtlk

Nové Mesto - Horská
12. januára 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Permanentný neporiadok v okolí Hant arény

Nové Mesto - Trnavská cesta
29. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Máj 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Skládka na Jarošovej

Nové Mesto - Jarošova
25. mája 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci poklop plynového uzáveru

Nové Mesto - Vajnorská
10. mája 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Stavebný neporiadok

Nové Mesto - Odbojárov
31. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci chodník

Nové Mesto - Račianska
30. januára 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
November 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pozor objekt stráži pes !

Nové Mesto - Cesta mládeže
27. novembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vrak na parkovisku

Nové Mesto - Skalická cesta
23. novembra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Suchý strom na Kukučínovej ulici

Nové Mesto - Kukučínova
09. novembra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vysypaný smetiak na Českej ulici

Nové Mesto - Česká
24. októbra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zničená značka na Horskej ulici

Nové Mesto - Horská
13. septembra 2017 Komentáre0 Hodnotenie0
Január 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zamrznutá príjazdová cesta na parkovisko - Stromová

Nové Mesto - Kurucova
24. januára 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
November 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Odstránená značka Zákaz vjazdu pre motorové vozidlá

Nové Mesto - Horská
06. novembra 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2016
Vyriešený
 
meno užívateľa

Pozostatky reklám

Nové Mesto - Račianska
22. septembra 2016 Komentáre1 Hodnotenie0