Nové Mesto, Dopravné značenie, MÚ Nové Mesto, Neriešené podnety

Neriešený
 
meno užívateľa

Hálkova-vertikálna značka-poškodená

Nové Mesto - Hálkova
09. mája 2020 Komentáre1 Hodnotenie3
Apríl 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Belehradská-vertikálna značka-poškodená

Nové Mesto - Belehradská
26. apríla 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Február 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Nobelova-vertikálna značka-chýbajúca

Nové Mesto - Nobelova
23. februára 2020 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Vajnorská-stĺpik-poškodený

Nové Mesto - Vajnorská
16. februára 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Január 2020
Neriešený
 
meno užívateľa

Športová-značka na ceste -zle viditeľná

Nové Mesto - Športová
21. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Vlárska-značka na ceste -zle viditeľná

Nové Mesto - Vlárska
21. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie2
November 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Bartoškova-riešenie dopravnej situácie-nebezpečné

Nové Mesto - Bartoškova
01. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie3
September 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Škultétyho-priechod pre chodcov-chýbajúci

Nové Mesto - Škultétyho
08. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
August 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Tomášikova-priechod pre chodcov-chýbajúci

Nové Mesto - Tomášikova
24. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Robotnícka-stĺpik-chýbajúci

Nové Mesto - Robotnícka
31. marca 2020 Komentáre6 Hodnotenie2
Apríl 2019
Neriešený
 
meno užívateľa

Odbojárov-vertikálna značka-poškodená

Nové Mesto - Odbojárov
28. apríla 2019 Komentáre0 Hodnotenie2
August 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Neúplné/nesprávne značenie priechodu pre chodcov

Nové Mesto - Račianska
28. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Vyvalený stĺp dopravného značenia

Nové Mesto - J. Cígera-Hronského
26. augusta 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
Neriešený
 
meno užívateľa

Výjazd Tuhovská - Cesta na Senec - Dopravné značenie

Nové Mesto - Stará Vajnorská
08. apríla 2018 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2017
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúci prechod pre chodcov na križovatke Odborárska-Vajnorská

Nové Mesto - Odborárska
20. októbra 2017 Komentáre1 Hodnotenie0