Nové Mesto, Verejné služby, Naposledy zodpovedané samosprávou, Uzavreté

Uzavretý
 
meno užívateľa

Šancová-osvetlenie-poškodené stĺpy

Nové Mesto - Šancová
02. augusta 2020 Komentáre2 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Kalinčiakova-osvetlenie-nevhodné (silné a pod.)

Nové Mesto - Kalinčiakova
28. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Riazanská-Verejné služby-iné

Nové Mesto - Riazanská
23. februára 2020 Komentáre1 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Rešetkova-kanalizácia-havária kanalizačného potrubia

Nové Mesto - Rešetkova
28. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Lampy nesvietia na celej odbočcke na Tupého 51

Nové Mesto - Tupého
19. marca 2017 Komentáre0 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Vajnorská-MHD-poškodené vozidlo

Nové Mesto - Vajnorská
29. januára 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Šancová-Verejné služby-iné

Nové Mesto - Šancová
10. januára 2020 Komentáre2 Hodnotenie2
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nedostatočne objemné koše - Mladá Garda

Nové Mesto - Račianska
29. júla 2016 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Informačné tabule

Nové Mesto - Trnavské mýto
30. augusta 2018 Komentáre4 Hodnotenie1
Uzavretý
 
meno užívateľa

Služobné jazdy električiek v nočných hodinách - obrovský hluk

Nové Mesto - Vajnorská
14. augusta 2015 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chýbajúci automat na lístky, zastávka Odborárska (Ul. Vajnorská)

Nové Mesto - Odborárska
29. júna 2016 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Robotnícka-kanalizácia-havária kanalizačného potrubia

Nové Mesto - Robotnícka
26. augusta 2019 Komentáre9 Hodnotenie5
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nekrytá autobusová zastávka OD Slimák

Nové Mesto - Kukučínova
07. augusta 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nefunkčné verejné osvetlenie na Klenovej

Nové Mesto - Klenová
08. októbra 2011 Komentáre0 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Opavská-Verejné služby-iné

Nové Mesto - Opavská
15. júna 2019 Komentáre0 Hodnotenie2