Petržalka, priechod pre chodcov, Dopravné značenie, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Dolnozemská cesta - zle viditeľný priechod pre chodcov

Petržalka - Dolnozemská cesta
25. júna 2019 Komentáre2 Hodnotenie2
Apríl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Černyševského-priechod pre chodcov-chýbajúci

Petržalka - Černyševského
18. apríla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
September 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Neobnovený priechod pre cyklistov

Petržalka - Námestie hraničiarov
23. septembra 2018 Komentáre4 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Slabo označený prechod

Petržalka - Fedinova
10. septembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
August 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Značenie - Priechod pre chodcov - Farského ul.

Petržalka - Farského
24. augusta 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Júl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zle nastavený interval na semafore

Petržalka - Rusovská cesta
12. júla 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Máj 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nakrivo nastriekaný priechod

Petržalka - Jiráskova
22. mája 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Apríl 2018
Vyriešený
 
meno užívateľa

Vyblednutý prechod pre chodcov

Petržalka - Gessayova
25. apríla 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Prechod na Kopčianskej pri ŽST Petržalka už nie je ani vidieť

Petržalka - Kopčianska
03. októbra 2017 Komentáre2 Hodnotenie0
August 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Obnovenie náteru na priechode pre chodcov na Krasovského ulici

Petržalka - Tyršovo nábrežie
15. augusta 2017 Komentáre1 Hodnotenie0
Jún 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Priechody pre chodcov

Petržalka - Holíčska
01. júla 2017 Komentáre4 Hodnotenie0
Apríl 2017
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ohnutá značka

Petržalka - Antolská
26. apríla 2017 Komentáre0 Hodnotenie0