Petržalka, Mestský mobiliár, Vyriešené podnety

Vyriešený
 
meno užívateľa

Jankolova - preplnený kôš

Petržalka - Jankolova
21. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Gercenova - preplnený kôš na psie exkrementy

Petržalka - Gercenova
13. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bulíkova - preplnený kôš

Petržalka - Bulíkova
05. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Farského - znečistená zastávka MHD

Petržalka - Farského
01. októbra 2019 Komentáre3 Hodnotenie2
Vyriešený
 
meno užívateľa

Holíčska - chýbajúci kôš

Petržalka - Holíčska
16. septembra 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Jantárová cesta - preplnený kôš na zastávke

Petržalka - Jantárová cesta
16. septembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
August 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Fedinova - preplnený kôš na ihrisku

Petržalka - Fedinova
29. augusta 2019 Komentáre5 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tematínska - preplnený kôš pri Chorvátskom ramene

Petržalka - Tematínska
18. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znievska - preplnený kôš

Petržalka - Znievska
12. augusta 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Mlynarovičova - preplnený kôš

Petržalka - Mlynarovičova
07. augusta 2019 Komentáre4 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bosákova - preplnený kôš

Petržalka - Bosákova
04. augusta 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Júl 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Romanova - preplnený kôš

Petržalka - Romanova
23. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Švabinského - nepokosené porasty pri pieskovisku

Petržalka - Švabinského
22. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Bulíkova-kôš-chýbajúci

Petržalka - Bulíkova
19. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Hrobákova - preplnený kôš

Petržalka - Hrobákova
13. júla 2019 Komentáre0 Hodnotenie0