Ružinov, Mestský mobiliár, Iné, Naposledy zodpovedané samosprávou

V riešení
 
meno užívateľa

Drieňová-detské ihrisko-poškodené

Ružinov - Drieňová
24. februára 2020 Komentáre0 Hodnotenie1
Neriešený
 
meno užívateľa

Trenčianska-zastávka MHD -poškodená

Ružinov - Trenčianska
31. júla 2019 Komentáre1 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nezábudková-kôš-preplnený

Ružinov - Nezábudková
20. decembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Miletičova-cyklostojan-poškodený

Ružinov - Miletičova
28. februára 2019 Komentáre3 Hodnotenie4
V riešení
 
meno užívateľa

Líščie nivy-kôš-preplnený

Ružinov - Líščie nivy
18. februára 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Zelinárska-kôš-preplnený

Ružinov - Zelinárska
20. decembra 2018 Komentáre3 Hodnotenie1
V riešení
 
meno užívateľa

Plné smetné koše

Ružinov - Jašíkova
02. novembra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Pokazené lavičky

Ružinov - Vlčie hrdlo
22. októbra 2018 Komentáre0 Hodnotenie0
Neriešený
 
meno užívateľa

Chýbajúce hojdačky

Ružinov - Vlčie hrdlo
22. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Preplnený kôš na plasty

Ružinov - Trenčianska
16. októbra 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Zdevastované ihrisko Haburská

Ružinov - Haburská
17. februára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Chybajúci kontajner na plasty pred bytovkou Líščie nivy 2

Ružinov - Líščie nivy
29. januára 2018 Komentáre1 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Pridanie kontajnera na plasty

Ružinov - Haburská
01. februára 2018 Komentáre3 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Nevynesené kontajnery Trenčianska/Oravská

Ružinov - Oravská
20. decembra 2017 Komentáre11 Hodnotenie0
V riešení
 
meno užívateľa

Prekrytie, resp. klietky pre smetiaky na ulici Štefunkova

Ružinov - Štefunkova
13. júna 2017 Komentáre1 Hodnotenie0