Filter

Zistiť moju polohu

Dopravné značenie, MÚ Rača, Vyriešené podnety, Ondrejská ulica

Vyriešený
 
meno užívateľa

Ondrejská-semafor-zle nastavený

Rača - Ondrejská
28. januára 2019 Komentáre0 Hodnotenie3