Filter

Zistiť moju polohu

Tomanova ulica

Doasfaltovanie chodníkov Tomanova ul.

Vajnory - Tomanova


30. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Október 2017

Obojsmerný zákaz vjazdu na ulici Za humnami

Vajnory - Tomanova


10. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Jún 2017

Nelegálna skládka

Vajnory - Tomanova


15. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
Február 2017

Pitná voda

Vajnory - Tomanova


21. februára 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Január 2016

Pitná voda

Vajnory - Tomanova


26. januára 2016

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

V riešení
 
Január 2015

Nefungujúci miestny rozhlas na Tomanovej ulici

Vajnory - Tomanova


25. januára 2015

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený
 
September 2013

Nefunkcny miestny rozhlas

Vajnory - Tomanova


02. septembra 2013

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Vajnory

Vyriešený