Mlynská dolina ulica

V riešení
 
meno užívateľa

Mlynská dolina-zvislá značka-neaktuálna

Karlova Ves - Mlynská dolina
09. mája 2022 Komentáre2 Hodnotenie0
Marec 2022
V riešení
 
meno užívateľa

Mlynská dolina-semafor-zle nastavený

Karlova Ves - Mlynská dolina
16. marca 2022 Komentáre4 Hodnotenie5
Február 2022
V riešení
 
meno užívateľa

Dažďová voda zvedená na chodník v Mlynskej doline 7

Karlova Ves - Mlynská dolina
26. februára 2022 Komentáre2 Hodnotenie7
V riešení
 
meno užívateľa

Odpad nad cestou v Mlynskej doline

Karlova Ves - Mlynská dolina
08. februára 2022 Komentáre2 Hodnotenie6
Január 2022
V riešení
 
meno užívateľa

Poškodená cesta pred križovatkou Mlynská dolina-Slávičie údolie

Karlova Ves - Mlynská dolina
12. januára 2022 Komentáre1 Hodnotenie4
December 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Nefunkčné dopytové tlačidlo na priechode v Mlynskej doline

Karlova Ves - Mlynská dolina
22. decembra 2021 Komentáre3 Hodnotenie2
Október 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Výtlk na moste v Mlynskej doline

Karlova Ves - Mlynská dolina
05. októbra 2021 Komentáre3 Hodnotenie7
September 2021
Neriešený
 
meno užívateľa

Vyblednutá značka v Mlynskej doline 49

Karlova Ves - Mlynská dolina
26. septembra 2021 Komentáre6 Hodnotenie2
V riešení
 
meno užívateľa

Odbočenie z Mlynskej doliny na Staré grunty

Karlova Ves - Mlynská dolina
12. septembra 2021 Komentáre3 Hodnotenie5
V riešení
 
meno užívateľa

Grafity na plote zoologickej záhrady

Karlova Ves - Mlynská dolina
03. septembra 2021 Komentáre4 Hodnotenie8
V riešení
 
meno užívateľa

Grafity na múre pri križovatke Mlynská dolina-Ilkovičova

Karlova Ves - Mlynská dolina
03. septembra 2021 Komentáre1 Hodnotenie6
August 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Invázna drevina pri moste v Mlynskej doline

Karlova Ves - Mlynská dolina
22. augusta 2021 Komentáre4 Hodnotenie5
Júl 2021
Vyriešený
 
meno užívateľa

Znečistená vitrína zastávky Zoo

Karlova Ves - Mlynská dolina
23. júla 2021 Komentáre5 Hodnotenie1
Jún 2021
V riešení
 
meno užívateľa

Obklad opadávajúci zo zjazdu z Mosta Lafranconi

Karlova Ves - Mlynská dolina
21. júna 2021 Komentáre4 Hodnotenie8
V riešení
 
meno užívateľa

Semafor zakrytý značkou v križovatke Mlynská dolina-Botanická

Karlova Ves - Mlynská dolina
11. júna 2021 Komentáre1 Hodnotenie2