Karlova Ves

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Opustený Nissan na Kolískovej

Karlova Ves - Kolískova


18. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Chýbajúce dopr. značenie na zast. Hany Meličkovej

Karlova Ves - Hany Meličkovej


17. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Vrak na Púpavovej 10

Karlova Ves - Púpavová


14. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Opustený Peugeot na Púpavovej 10

Karlova Ves - Púpavová


14. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Zanedbaná zeleň v lokalite Doktorov jarok

Karlova Ves - Sološnická


09. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Úprava nájazdu na chodnik na Devínskej ceste

Karlova Ves - Devínska cesta


07. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Neorezané stromy pri zast. Segnerova

Karlova Ves - Karloveská


07. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Zaslané samospráve
 
Uzavretý
 

Poškodený koník na ihrisku na Tilgnerovej

Karlova Ves - Tilgnerova


04. júna 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Nepohrabaná tráva pod Ul. J. Stanislava

Karlova Ves - Karloveská


01. júna 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Máj 2018

Nebezpečný strom na Ul. Ľ. Fullu 9/B

Karlova Ves - Ľ. Fullu


30. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Pieskovisko vo dvore Púpavová - Pustá

Karlova Ves - Púpavová


27. mája 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Vyriešený