Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Karlova Ves

Nebezpečný retardér v Líščom údolí 69

Karlova Ves - Líščie údolie


25. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 
Zaslané samospráve
 

Rozbitá dlažba pri ihrisku na Borskej

Karlova Ves - Borská


24. apríla 2018

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Zabratie verejného priestranstva vinárňou Paleta

Karlova Ves - L. Sáru


23. apríla 2018

8 komentárov

Zodpovednosť: Určuje sa

Zaslané samospráve
 

Opustená Škoda Octavia na Gabčíkovej

Karlova Ves - Gabčíkova


21. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
V riešení
 

Opustené vozidlo na Jamnického 18

Karlova Ves - Jamnického


18. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Zaslané samospráve
 

Chýbajúci chodník na ul. Nad lúčkami 13-19

Karlova Ves - Nad lúčkami


16. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Zaslané samospráve
 

Prepadnutý chodník na ul. Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


16. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Zaslané samospráve
 

Nepozametané pri obrubníku za zast. Matejkova

Karlova Ves - Majerníkova


16. apríla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zanedbané kríky na Ul. Ľ. Fullu 36-60

Karlova Ves - Ľ. Fullu


15. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Poškodená preliezka na školskom námestí

Karlova Ves - Pribišova


13. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Bariéra na Brodskej

Karlova Ves - Brodská


11. apríla 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Opustená Škoda Felicia na ul. Dlhé diely I.

Karlova Ves - Dlhé diely I


10. apríla 2018

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Zaslané samospráve