Karlova Ves, Iné

Uzavretý
 
Máj 2018
Uzavretý
 
Uzavretý
 

Stromy pred domom na Ul. Ľ. Fullu 38

Karlova Ves - Ľ. Fullu


09. mája 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Uzavretý
 
Neriešený
 
December 2017

Neudržiavané schody pri FEI STU

Karlova Ves - Ilkovičova


20. decembra 2017

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
Október 2017

Odpadová voda pri Karloveskom ramene

Karlova Ves - Nábrežie Ľubomíra Kadnára


27. októbra 2017

3 aktualizácie

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Rozbité parkovisko pri plavárni na Mokrohájskej

Karlova Ves - Mokrohájska cesta


11. októbra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 

Skládka pod PriF UK

Karlova Ves - Botanická


09. októbra 2017

Zodpovednosť: Iné

Vyriešený
 

Vybudovanie cyklochodníka od PriF UK

Karlova Ves - Svrčia


04. októbra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Iné

Neriešený
 
September 2017

Zeleň zasahujúca do chodníka na začiatku Starých gruntov

Karlova Ves - Staré grunty


23. septembra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

V riešení
 
Neriešený
 
August 2017
Neriešený
 
Neriešený
 
Júl 2017

Nebezpečný stánok na Molecovej

Karlova Ves - Molecova


30. júla 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Iné

Neriešený