Karlova Ves, Magistrát hlavného mesta

Padajúci obklad pri Karloveskej Klubovni

Karlova Ves - Jurigovo námestie


09. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Osadenie zrkadla v križovatke Sekulská-Kuklovská

Karlova Ves - Kuklovská


09. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 

Neorezané kríky a stromy na Ul. H. Meličkovej 11/B

Karlova Ves - Hany Meličkovej


05. októbra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 
September 2018

Otvorená šachta na Starých gruntoch 55

Karlova Ves - Staré grunty


30. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Spadnutý strom na Kuklovskej 15

Karlova Ves - Kuklovská


24. septembra 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Suchý strom pri cintoríne Slávičie údolie

Karlova Ves - Staré grunty


23. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Neviditeľný priechod pri zoo

Karlova Ves - Mlynská dolina


16. septembra 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
August 2018

Uvoľnená poistná skrinka na Botanickej

Karlova Ves - Botanická


29. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Vrak pri cintoríne Slávičie údolie

Karlova Ves - Staré grunty


25. augusta 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Zarastený chodník pri zoo

Karlova Ves - Mlynská dolina


23. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Vyjazdené koľaje na Lamačskej ceste

Karlova Ves - Lamačská cesta


22. augusta 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Výtlk pri zastávke Nad lúčkami

Karlova Ves - Karloveská


13. augusta 2018

11 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Značky ležiace pod Mostom Lafranconi

Karlova Ves - Botanická


11. augusta 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Poškodená značka v Mlynskej doline

Karlova Ves - Mlynská dolina


10. augusta 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Vytrhaný spomaľovač na Starých gruntoch 40

Karlova Ves - Staré grunty


10. augusta 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení