Karlova Ves, Magistrát hlavného mesta, Vyriešené podnety

Spadnutý strom na Kuklovskej 15

Karlova Ves - Kuklovská


24. septembra 2018

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
August 2018

Vyjazdené koľaje na Lamačskej ceste

Karlova Ves - Lamačská cesta


22. augusta 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Jún 2018

Vyhradené parkovanie na Starých gruntoch 49

Karlova Ves - Staré grunty


21. júna 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Chýbajúce dopr. značenie na zast. Hany Meličkovej

Karlova Ves - Hany Meličkovej


17. júna 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Apríl 2018

Dlhodobá rozkopávka na Starých gruntoch

Karlova Ves - Staré grunty


28. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Poškodený semafor na Devínskej ceste

Karlova Ves - Devínska cesta


06. apríla 2018

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Január 2018

Poškodené opustené vozidlo pred Iuventou

Karlova Ves - Karloveská


05. januára 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
December 2017

Poškodené svietidlo v podchode pri zast. Borská

Karlova Ves - Karloveská


05. decembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
November 2017

Výtlk na priechode na Karloveskej 4

Karlova Ves - Karloveská


09. novembra 2017

9 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Výtlk na chodníku na Majerníkovej 21

Karlova Ves - Majerníkova


06. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Opustená Honda na ul. Dlhé diely I

Karlova Ves - Dlhé diely I


01. novembra 2017

7 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
Október 2017

Poškodený mostík pri zoo

Karlova Ves - Mlynská dolina


15. októbra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
September 2017

Zabudnutá dopravná značka na Starých gruntoch 64

Karlova Ves - Staré grunty


18. septembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 

Prepadnutý chodník na Majerníkovej 1/B

Karlova Ves - Majerníkova


18. septembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
 
August 2017

Konáre nad cyklotrasou pri Vodárenskej záhrade

Karlova Ves - Nábrežie Ľubomíra Kadnára


23. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený