Karlova Ves, Verejný poriadok (nočný kľud, reklama, graffity)

Povolená reklama? (Púpavová ul.)

Karlova Ves - Púpavová


26. augusta 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Jún 2017

Hrdzavé, otvorené a počmárané skrinky na Lamačskej

Karlova Ves - Lamačská cesta


21. júna 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Reklamná tabuľa na Lamačskej (odevný obchod)

Karlova Ves - Lamačská cesta


21. júna 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Reklamná tabuľa na Lamačskej (kovošrot)

Karlova Ves - Lamačská cesta


21. júna 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Reklamná tabuľa na Lamačskej (čistiareň)

Karlova Ves - Lamačská cesta


21. júna 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Nebezpečenstvo požiaru na Stoklasovej

Karlova Ves - Stoklasová


11. júna 2017

1 komentár 5 aktualizácií

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Máj 2017

Zamestnanci DPB fajčia na zastávke Karlova Ves

Karlova Ves - Karloveská


29. mája 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
 

Festival Bažant na Mlynoch

Karlova Ves - Staré grunty


26. mája 2017

37 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Hluk z koncertu v Mlynskej doline

Karlova Ves - Staré grunty


26. mája 2017

13 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Uzavretý
 
Neriešený
 
Neriešený
 
Neriešený
 
Apríl 2017

Zvalený billboard na Nábělkovej

Karlova Ves - Nábělkova


11. apríla 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
Február 2017

Problém na cvičisku na Dlhých dieloch

Karlova Ves - Hany Meličkovej


11. februára 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
Január 2017

Nelegálna reklama pri Segnerovej 1

Karlova Ves - Karloveská


26. januára 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený