Filter

Zistiť moju polohu

Karlova Ves, Cesty a chodníky (výtlky, schody, bariéry, obrubníky)

Výtlky na chodníku na Karloveskej 51

Karlova Ves - Karloveská


15. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Chýbajúce zábradlie v areáli ZŠ Karloveská 61

Karlova Ves - Karloveská


04. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
December 2017

Zľadovatelé Jurigovo námestie

Karlova Ves - Jurigovo námestie


29. decembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Nerovný chodník na ul. Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


25. decembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Neopravená rozkopávka na ul. Nad lúčkami

Karlova Ves - Nad lúčkami


20. decembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Ulica Nad ostrovom po rozkopávke

Karlova Ves - Nad ostrovom


19. decembra 2017

2 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Zľadovatelý chodník ku škôlke na Ul. Ľ. Fullu

Karlova Ves - Ľ. Fullu


05. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Posyp cesty na Borskej

Karlova Ves - Borská


03. decembra 2017

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 
November 2017

Výtlky na Ul. L. Sáru 9

Karlova Ves - L. Sáru


27. novembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Vyjazdené kolaje na Molecovej

Karlova Ves - Molecova


13. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
 

Výtlk na priechode na Karloveskej 4

Karlova Ves - Karloveská


09. novembra 2017

8 komentárov 1 aktualizácia

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Výtlk na chodníku na Majerníkovej 21

Karlova Ves - Majerníkova


06. novembra 2017

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Výtlky na parkovisku na Karloveskej 13-35

Karlova Ves - Karloveská


02. novembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 
Október 2017

Zanedbané schody pri MŠ na Ul. Ľ. Fullu

Karlova Ves - Ľ. Fullu


27. októbra 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Zanedbaný nadchod pri Jurigovom nám.

Karlova Ves - Karloveská


26. októbra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení