Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Filter

Zistiť moju polohu

Karlova Ves, Dopravné značenie (prechody pre chodcov, semafory)

Poškodený semafor na Devínskej ceste

Karlova Ves - Devínska cesta


06. apríla 2018

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

Zaslané samospráve
 
Marec 2018

Organizácia dopravy pri stavbe na Hudecovej

Karlova Ves - Hudecova


20. marca 2018

7 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Stĺpik na ul. Na Riviére

Karlova Ves - Na Riviére


09. marca 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Navrhnutý zákaz odbočenia na križovatke Karloveská-Nábělkova

Karlova Ves - Karloveská


01. marca 2018

10 komentárov

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 
Január 2018

Poškodená značka pri Poliklinike Karlova Ves

Karlova Ves - Líščie údolie


30. januára 2018

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Nastavenie semaforov v križovatke Molecova

Karlova Ves - Karloveská


09. januára 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: Magistrát hlavného mesta

V riešení
 

Poškodená značka v rezidenstskej zóne na Levárskej

Karlova Ves - Levárska


07. januára 2018

4 komentáre 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Žiadosť o posunutie značky na Hlaváčikovej 17

Karlova Ves - Hlaváčiková


07. januára 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Uzavretý
 
December 2017

Poškodená značka IP 4 na Litovskej

Karlova Ves - Litovská


20. decembra 2017

7 komentárov

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Značka v chodníku na Beniakovej 6

Karlova Ves - Beniakova


18. decembra 2017

1 komentár 1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Odstránená značka na Vretenovej

Karlova Ves - Vretenová


12. decembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 
November 2017

Žiadosť o pridanie dopr. značenia na Adámiho

Karlova Ves - Adámiho


22. novembra 2017

3 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Neriešený
 

Stĺpiky na chodníku na Levárskej

Karlova Ves - Levárska


19. novembra 2017

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
 

Stĺpiky značiek ponechané v rezidenčnej zóne Veternicová

Karlova Ves - Veternicová


14. novembra 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

V riešení
 

Vyvalené dopravné značky na Borskej

Karlova Ves - Borská


11. novembra 2017

Zodpovednosť: MÚ Karlova Ves

Vyriešený